Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help! Nem tudom visszatenni a...

Help! Nem tudom visszatenni a régi firefox-ot és kiterjesztéseket, a Firefox Quantum felülírta véglegesen?

Figyelt kérdés

Hiába szedtem le a Quantumot, és telepítettem az 57.0-t magyar 64bit-est, nem jönnek vissza a régi kiterjesztéseim sem.

A skin is a Quantumé, ilyen sötét lapfülek, és eltűnt régi kiterjesztések vannak.


Hogyan szerezhetném vissza a régit?



2017. nov. 14. 18:45
 1/2 A kérdező kommentje:

Megoldódott.


Az 56-ost kell leszedni, mert ez az utolsó a Quantum előtt, ami még a régi kiterjesztéseket is használja.


[link]

2017. nov. 14. 19:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Amelyik kiterjesztés mellé sárgával "hagyományos" van írva, azokat nem tudja frissíteni és kezelni az új kiadásban. Ezeknél vagy megvárod míg frissítik vagy keresel alternatívát ami már frissült. Vannak kiegészítők amihez évek óta nem nyúlt a fejlesztője, így emiatt kábé soha nem fogsz tudni 57-re vagy fölé frissíteni, úgyhogy érdemesebb leváltani valami másra az adott kiegészítőt.
2017. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!