Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia driver win8.1 alatt...

Nvidia driver win8.1 alatt miért nem működik normálisan?

Figyelt kérdés

Légyszi kiméljetek meg hogy térj vissza win7re vagy go win10 :) az írjon aki 8.1et használ, nekem 1050ti-m van, win7 alatt semmi ilyen gondom nem volt, viszont így 8.1ben frissítések után is felteszem drivert és egykét nap és pislog vagy a bejelentkezőképernyőben vagy alapból böngészés közben és csak csökkentett módban lepusztitás után jó újra ..

kinek melyik driver müködik 8.1el?



2017. nov. 14. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy régebbit és ne hagyd, hogy frissítse magát.
2017. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gef experiencet alapból nem telepítettem, de még 3d drivert se, winupdate lelőve az sem frissítget, most felraktam 375.63 ez is bepislogott most ahogy itt írok.. fuh egyetlen hiba amivel találkoztam 8.1el eddig mégis a legnagyobb mivel néha kezelhetetlenné teszi a rendszert -.-"
2017. nov. 15. 11:43
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldódott, a teljesítménynél kivettem pár pipát, meg kikapcsoltam a zárolási képernyőt, vlszeg ez utóbbi okozta az akadást
2017. nov. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!