Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megfelelő a számítógépünk az...

Megfelelő a számítógépünk az alábbi PC-s játékok futtatásához?

Figyelt kérdés

A két játék közül valamelyiket meg szeretném venni. Ezek a következőek:


Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships (követelmény: [link] lent)


Tortuga 2: A két kincs ( [link] lent)


Arra lennék kíváncsi, hogy futna-e valamelyik nálam? Elég régi, sőt nagyon régi a számítógép, itt láthatóak az alkatrészei: [link]


Főleg a videokártyával kapcsolatban lennék kíváncsi a válaszokra. Van egy bizonyos program, a Pixel Shader, és egy másik, a Shader Model. Ezek közül - tudtommal - egy sincs meg, csak DirectX-szel rendelkezünk. Ezek nélkül is van esély, hogy a fenti játékok futnak?

Tudom, elavult a videokártya, de egyelőre nem szeretnénk újat vásárolni.


Elnézést, hogy hosszú voltam. Várom a válaszokat! :)


2010. máj. 31. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

a Pixer Shader és a Shader Model egy-egy szabványt jelöl, de inkább nem megyek bele komolyabban

a lényeg az hogy mindkét játék el fog indulni és közepes beállításokkal még élvezhető is lesz

2010. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jártam már úgy, hogy egy játék indításakor "Nem támogatott a videokártyád" típusú szöveget dobott ki, tehát nem is bírtam futtatni.


Köszönöm a gyors választ! :)

2010. máj. 31. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt megnézheted: [link]
2010. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj föl a gepigeny.hu-ra, és ott készítsd el a gépedet, aztán aktiváld, és végül nézd meg a játékot, kifogja írni hogy hány százalékban futna, illetve, mi nem jó a gépedben: [link]
2010. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Legutolsó hozzászólónak:

Regisztráltam a weboldalra, most próbálom kitölteni a gép adatlapját.

A legújabb, támogatott Pixel Shader verzióra, az op. rendszerre és a DirectX-re alapból bejelölt valamit. Gondolom, ez azt jelenti, hogy ezeket felismerte a gép és jelenleg ezekkel rendelkezik?

2010. máj. 31. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!