Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamien rejtélyes módon...

Valamien rejtélyes módon letöröltem a videó kártyám illesztő programját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudtam megnyitni az Nvidia vezérlőpultot ezért barátom mondta hogy töröljek le mindent ami nvidia és újra telepítem. Na hát ez nem sikerült és most a kártya kicsit hangosabb a megszokottnál de ez lehet csak beképzelt. Ha kell több infó a gépről akkor szóljatok

2017. nov. 17. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az pontosan mit jelent hogy nem sikerult ujratenni mindent ami nvidia? Menj fel az nvidia honlapjara, ott valaszd ki milyen kartyad van aztan szedd le az experiencet. Elmeletileg mukodnie kell
2017. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát leszedtem már de és abba elinditom a Game ready Drivert de az nem tudja telepíteni mert valami nem működik
2017. nov. 17. 23:30
 3/3 A kérdező kommentje:
MÜKÖDIK!!! Pedig ezt már harmadszorra csinálom
2017. nov. 17. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!