Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ezt elérni Excelben?

Hogyan tudom ezt elérni Excelben?

Figyelt kérdés
A feladat az lenne, hogy van egy táblázat és ezt kéne átmásolni egy másik munkalapra, de úgy, hogy ha az eredeti táblázat adatai megváltoznak, akkor az új munkalapon is módosuljanak azok az adatok.

2017. nov. 18. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hivatkozol az első munkalakpra. Ha mondjuk az eredeti munkalap a "Munka1" nevű lap, akkor a msáikon ezt írod az első cellába:

=Munka1!A1

Ezt utána elhúzod oldalra meg lefelé, és kitölti az első munkalap tartalmával a tábládat, ami magától fog változni, ha az elsőn módosítasz valamit.

2017. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok a béna, de sajnos így nem sikerült
2017. nov. 18. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy munkalap, ami munkalap1, nyitsz egy újat lent a munkalap2-t. Ha munkalap 2-őn az A1-es cellába beírsz egy = jelet, akkor átkattintasz a munkalap1-re és ott az A1 cellára akk =Munka1!A1 fog megjelenni a munkalap2-őn. amit ha a munkalap1-en átírsz az A1-ben az változni fog a munkalap2őm
2017. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bármit akarok is átmásolni, csak egy 0 jelenik meg helyette a második munkalapon vagy ez: Érték!
2017. nov. 19. 00:59
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=tMQslI8sjgs

Ennél jobban már nem lehet elmagyarázni.

2017. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Jelöld ki, amit átmásolnál, Ctrl-C, új helyen jobb klikk / Irányított beillesztés / Csatolva gomb
2017. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!