Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom újratelepíteni...

Miért nem tudom újratelepíteni a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
Win 8-al vásároltam a Laptopot, felfrissítettem 10-re amikor ingyenes volt. Közben megszüntették az ingyenességet, de aki eddig váltott 10-re az megtarthatja (legalább is ezt mondták). De most mégsem ajánlja fel! Miért?

2017. nov. 19. 18:01
 1/6 Captain Logic ***** válasza:
Mármint hogy nem ajánlja fel? Pontosan mit is csináltál?
2017. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lali51 ***** válasza:
A Microsofttól töltsd le a Windows 10 lemezképp fájlt.Írd ki lemezre vagy csinálj egy telepítő pendrájvt.Állítsd be a boot sorrendet és telepítsd fel.
2017. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bárhonnan letöltöd az eredeti telepítőlemezt - előttem ajánlják is - felteszed és aktiválja magát.


Vagy mi a gond, mert nem értem.

2017. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen! Az kimaradt, hogy újratelepítettem a gépet és most nem ajánlja fel a win 10-et
2017. nov. 20. 17:00
 5/6 Captain Logic ***** válasza:
De hogyan telepítetted újra? Win 10-ben van alaphelyzetbe állítás. 8-ast raktál rá megint? Mert akkor nem is fogja felajánlani.
2017. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ja! Eleve a WIN10-et kellett volna feltenni.
2017. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!