Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy videót így...

Hogyan tudok egy videót így megszerkeszteni? Sony Vegas vagy PhotoShop?

Figyelt kérdés
Például van egy mintás pólóm amin van egy lyuk vagy szakadás. Hogyan tudom "kiretusálni", eltüntetni a videóban, úgy hogy a minőség ne romoljon? Látszik vagy 10 másodpercig.

2017. nov. 20. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: Menetére lennék kíváncsi és hogy mivel.? Nagyon szépen köszönöm!
2017. nov. 20. 16:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy közel sem annyira egyszerű folyamat, mint gondolod. A videó nem úgy működik, mint egy kép, hogy rákattintasz a problémás területre és magtától javítódik a teljes videón. Képkockánként kell kimaszkolni az adott területet, ami legjobb esetben nem vehető észre, de ha nem tapasztalt ember csinálja, valószínűleg elég ronda és összecsapott megoldás lesz belőle, és rosszabbul jársz, mintha az eredeti formájában hagytad volna. A kimaszkolást egyébként szerintem a Sony Vegas is tudja, én After Effects-el csinálnám, már ha úgy látom hogy van értelme szenvedni vele.
2017. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
# 2 Egyetértek.
2017. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mázlid van és a szakadás elég jól kivehető a videón, akkor ezzel a módszerrel After Effectsben meg lehet próbálni:

https://www.youtube.com/watch?v=Nx1twnMC4V8

Ha így nem működik, akkor egy tapasztalatlan embernek több órás művelet lenne egyáltalán elfogadható maszkolást létrehozni.

2017. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!