Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ESET NOD 32 ANTIVIRUS megszünt...

ESET NOD 32 ANTIVIRUS megszünt nem lesz ujverzija de attol használni tudom?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 16:49
 1/2 belapus ***** válasza:

Tudtommal az ESET Smart Security szűnt meg.Egész pontosan ESET Internet Security néven fut tovább.Emellett megmarad a ESET NOD32 Antivirus, és új termékként megjelenik az ESET Smart Security Premium.Van még egy termék: az ESET Multi-Device Security, amely 2 eszközre érvényes és az igényeknek megfelelően variálható.

A legújabb verziószám a 11-es.Akinek 10-es licencet vásárolt, az előfizetési időn belül ingyenesen frissíthet az új verzióra, amennyiben ugyanannál a terméknél marad.

Természetesen nem kötelező a verziófrissítés, amíg a gyártó támogatja az adott verziót ( pl. adatbázis frissítés ), addig nyugodtan használható.

Amikor megszűnik a támogatás, a frissebb vírusok ellen már nem föltétlenül fog védeni.

2017. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindig a legújabbat használnám. Emlékszem mikor még a 3-as verzió volt valakinek, nekem pedig már a 4 béta. Ő skypeja küldözgetett vírusokat, enyém mindjárt jelezte. Mindkettő gép neten volt és frissített, de ennyire sok a különbség 2 verzió közt.
2018. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!