Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team Viewer valamiért úgy...

Naraku kérdése:

Team Viewer valamiért úgy gondolja hogy céges liszenszre váltottam ami miatt nem enged csatlakozni mert lejárt a próbaverzió. Hogyan tudnék visszaállni a magánszemélyeknek szóló verzióra?

Figyelt kérdés

3 számítógépen van fent a program 4 éve használom. Pont azon a laptopon kezdet szórakozni amit mindennaposan használok és erről a gépről kéne édesanyám PC-jét néha vezérelni.

Jelen pillanatban egy 4 . gépre csak azért let telepítve a Teamviewer 13 hogy ne a telefonom tenyérni kijelzőjén kelljen bajlódni ha segíteni szeretnék.


A törlés ujratelepítés nem oldotta meg a gondot , azonnal kiírja hogy lejárt a próba liszensz.


Ha webes felületen belépek a teamwiver oldalon akkor ott szépen mutatja is hogy free licence ..



2017. nov. 20. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

beta verziót ha feldobsz?

vagy

registryben keress rá a teamviwerre és törölj mindent egy uninstall után

2017. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a béta verziót is sajnos azzal sem jártam sikerrel.

A registryben manuálisan nem turkáltam, ellenben a Revo Uninstaller programmal távolítottam el a Teamviewert speciális azaz mély vizsgálattal ami elvileg az összes bejegyzést kisöpri onnan is.


De ha van tipped hogy hol keressek még bejegyzéseket nagyon szívesen fogadnám. :)

2017. nov. 21. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:

A hálókártya MAC címéhez köti a licencet. változtasd meg a MAC címet.

Vagy az Eszközkezelőben a hálókártya tulajdonságiban lesz egy olyan hogy Network Address

vagy elmész a registrybe és ott adsz hozzá egy NetworkAddress dword-ot és beírsz értéknek MAC címet de D2-vel kezdődjön.

2017. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Számítógép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4d36e972-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\



Registryben itt lesznek 001 002 stb. keresd ki a hálókártyádat és ott adj neki egy NetworkAddress REG_SZ


és nem DWORD

2017. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Huu ez a MAC Adress ez jó ötlet.


Kipróbáltam Eszközkezelő-->Hálókártya speciális tulajdonságok--> Network Adress....


Itt megadtam neki egy értéket ahogy javasoltad D2-vel kezdődöt. A MAC adress-t mini webtool segítségével generáltam.


Eszköz letiltás majd engedélyezés, biztonság kedvéért gép újraindítása és Teamviewer újratelepítése.... Sajnos nem hozta meg a várt eredményt.


A Mac címet parancssorban getmac paranccsal ellenőriztem hogy valóban változott e , és igen az általam megadott címet írja ki.


Azonban itt derült fény számomra hogy a wifi MAC címe alatt van még egy mac adress ...

Lehet hogy ez kavar be ?

2017. nov. 21. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

írd át mindkét hálókártya címet, illetve nyilván azt amit használsz, illetve a TV használ a kapcsolathoz. Ha wifin csatlakozol,akkor nyilván azt kell átírni, ha kábelen akkor meg azt.


De írd át mindkettőt és teszteld.

2017. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A regeditben részben megtaláltam azt amit írtál deee elvéreztem egy idő után... Melyik re gondolsz ezek közül mit kéne módosítani ?


[link]

2017. nov. 21. 20:39
 8/9 A kérdező kommentje:

:) :) :) :)


Huhh... sikerült módosítanom a vezetékes hálókártya MAC címet. Méghozzá úgy hogy csatlakoztatnom kellet hozzáa a gépet a hálózatra vezetékkel. Így már módosult ennek a címe is.


Miután a második MAC adress is sikeresen módosítva lett már nem nyavajgot a Teamviewer a telepítés után hogy lejárt a próbaverzió.

Így újra tudom használni ezen a gépen is ! :) :) :)


Vedd úgy hogy meghívlak egy bambira . Köszönöm a segítséget ! Egy isten vagy !

2017. nov. 21. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ok, örülök,hogy megoldottad.


A registry-s részt azért még leírom, hátha később valakinek jól jön.


Amit a képmentésen találtál az jó, ott ki kell nyitni őket, és amelyikben találsz olyan bejegyzéseket mint hogy 001 002 003 stb, ott kell kikeresni, hogy melyik tartozik az adott hálózati kártyádhoz.


[link]


Egy ilyen bejegyzést kell létrehozni, jobb egér gomb Új> karakterlánc, megadod névnek ezt, NetworkAddress


és ott megadni értéknek a kívánt MAC címet, viszont nem akármit fogad el a Windows 10 a D2-vel kezdődőt például igen.

2017. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!