Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent az hogy GTA vice...

Mit jelent az hogy GTA vice city cannot find enough video memory?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék tudom mit jelent angolul a mondat csak azt nem hogy hogyan kell ezt értelmezni ebben az esetben. Problémám a következő 2 évvel ezelőtt még windows 7 em volt ami valami rejtélyes oknál fogva felfrissítette magát win 10-re. Amíg win 7 em volt a vice city gond nélkül futott rajta. amikor már win 10 em volt nem is próbáltam mert konkrétan használhatatlanná tette a gépemet. Na most ráraktam újra a 7 est és amikor elindítanám a vice city-t ezt dobja ki. Nem egy nagy teljesítményű gépről van szó, meg nem is valami hú de nagy játékról, de én szeretek vele nosztalgiázni :) ha valaki tudna segíteni megköszönném
2017. nov. 21. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Videókártya driver fent van?

Ha integrált kártyáról van szó, akkor a biosba nem állítódott el a megosztott vram?

2017. nov. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

relytéjes módon felteleítette magát."


ez már ezotéria

2017. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!