Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Toolkit vagy KMS?

Microsoft Toolkit vagy KMS?

Figyelt kérdés
Windows10 home

#MicrosoftToolkit
2017. nov. 22. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőt lehet, én kms párti vagyok
2017. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Most ne mondd, hogy nem bírod ki a jobb alsó sarokban azt a vízjelet és azt, hogy nem lehet csak jobbklikkel beállítani hátteret. Egyébként tudok egy harmadik módszert. Vedd meg. Neeem, nem a MS oldaláról, az őrültség volna. psngames.org pl jó, én onnan vettem potom 3000Ft-ért. Azóta már 2 lapon is használtam a kódot ha beleszámolom a mostanit is.
2017. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Annak idején nem frissíttettél 10-re? Ha igen, akkor telepítsd a 10-et, kihagyod a serial részt, és ha minden jól megy felmegy a 10 aktiválva.
2017. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem rég vettem új gépet azért nem tudtam ingyen le frissíteni
2017. nov. 22. 21:33
 5/15 anonim ***** válasza:
#2, eleinte csak vízzel, majd a többi is jön
2017. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom vízjel jelenik meg, nem fogod tudni a kinézetet állítani és ennyi. Nincs semmi egyéb korlátozás, mint a régebbi rendszernél. Erről több hírportál is jelentetett meg cikket.
2017. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5, Mi lesz utána? Többet nem jön be a Windows?


Engem ez érdekel mi lesz utána, de engem ez nem érint csak kíváncsi vagyok.

2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Öhm, semmi nem lesz utána. Mondom, vízjel, kozmetikai beállítások korlátozása és puszi. Ezen kívül nem lesz semmi más, használhatod bármeddig így a rendszert.
2017. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mikor egy multis survival játék vagy valamilyen esport cím rankedje közben popuppol egy ablak, hogy aktiváld be akkor nem lesz mindegy.
2017. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem popup-ol be. Tudom, használtam hónapokon keresztül aktiválatlanul. Ezt a tényt elfelejtettem megemlíteni. Csak is vízjel lesz ott meg amiket említettem azok lesznek korlátozások, nem értem miért olyan nehéz ezt elhinni.
2017. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!