Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 0 bájtos audio fájl visszaállí...

Arisa-chan8 kérdése:

0 bájtos audio fájl visszaállítása?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy a Sony mobilommal, az AudioRecorder nevű app-pel akartam felvenni úgy 1 órás előadást az egyetemen. Egészen addig nem is volt gond, amíg le nem akartam állítani és elmenteni, mire a program azt dobta fel, hogy nem tudja elmenteni a fájlt.

A tárhelyemen elég szabad hely volt hozzá, ráadásul ha rákeresek a mappában, akkor a fájl is megjelenik, csak éppen 0 bájtos. Sajnos, nem egyszeri problémáról van szó, ezért keresnék valami végső mentsvárat a fájl esetleges helyreállítására.

A kérdésem annyi, hogy tud valaki esetleg valamilyen megoldást/programot, amivel vissza tudnám hozni az "elveszett fájlt"?



2017. nov. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mivel nem mentette el, ezért nem is lehet visszaállítani :/
2017. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj nekik és kérdezd meg, hogy tárolja-e valahol ideigelenesen a felvételt az applikáció:

[link]

A lap alján ott van az email cím, de bemásolom ide is:

apps@sonymobile.com

2017. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DjImipapa ***** válasza:

Használd ezt: [link]

Szerintem ez nem mentésköteles a végén ha jól emlékszem....

2017. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez elveszett sajnos, inkább hagyományos módon, programokkal mentsd eztán.
2017. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!