Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dark souls 3 ba megöltem a...

Mr.king kérdése:

Dark souls 3 ba megöltem a kovácst és most vissza teleportált és nem dolgozik hogy tudok valamit kezdeni vele? Hallotam olyat hogy gyoni kell és gyoni hogy kell akor?

Figyelt kérdés
dark souls 3

2017. nov. 23. 17:45
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
100%
Elsőre azt mondanám, tanulni-tanulni.... legalább 6 hiba a kérdésben nem kevés!:(
2017. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez nem füg össze a kérdésel de jo van
2017. nov. 23. 18:38
 3/4 anonim válasza:

Javaslom olvasgass utana en Sem tudom mit kell csinalni, en nem oltem meg Andret.

ha tudsz angolul

"Yeah, go to the sewers in undead settlement, you'll need the grave key you can buy off the handmaiden, you'll need the morticians ashes also found in undead settlement. (near the white birch tree), go into the deeper part of the sewers and find the statue of velka and absolve your sins.

"


Nincs kedvem leforditani

2017. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Helló!

Menj el a dilapidated bridge bonfire-hez, és ott a nagy patkány után jobbra van egy ajtó. Ha van kulcsod akkor menj be, ott egyből jobbra és ott "gyónni" tudsz. HA viszont nincs kulcsod akkor viszont kövesd ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=JUTX6YcfYHw

Remélem segítettem ;)

Praise the sun

2018. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!