Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megkapja mégis a Samsung...

Megkapja mégis a Samsung galaxy s6 is az Android 8-at?

Figyelt kérdés
Olvastátok ti is? Szerintetek kamu hír vagy lehet alapja? Remélem igaz, bár nem értem miért nem lehetett akkor amikor a hetes megkapta? Bár igaz, kb akkor kaptuk mi meg független készülékesként a hetet. Ki mit szól hozzá? :D
2017. nov. 25. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kapta még meg semelyik sem, ezért nem lehetett akkor.
2017. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De elviekben már nem is kapná meg mert két éves készülék, de most mégis... valami biztos történt, hogy megkapják. Nemsokára jön ki a kilences galaxy és ezért is fura a samsungtól.
2017. nov. 25. 15:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy a google is 4 evig tamogat mar es a samsung proval lepest tartani a konlutenciaval.
2017. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk lássuk be el is várható, okés, hogy pl nemrég is jött valami százegynéhány frissítés a rendszerhez nekem is, de a verzióváltás mégiscsak más és én is száz hatvanért vettem két éve a telefont, így jól jön a frissítés nekem is. Csak kíváncsi leszek mikorra? Mert elviekben a kártyafüggetlenek még külön kategória, mi kaptuk meg a hetest is legutoljára. :D
2017. nov. 25. 17:54
 5/13 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt: százegynéhány mega frissítés
2017. nov. 25. 17:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Még az S8-asokra először jövő 8.0 frissítésről sincs pontos infó sajnos, bocsi az előző helyesírásért, még magamat is megnevetettem mikor újra elolvastam a válaszom. konlutencia.
2017. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj, én azt hittem, így kell leírni. :D nem, igazából nem is figyeltem arra. :D Hát okés, de bizti mások dolgoznak ilyenkor az s 6-ra szánt verzióról... reméljük minél előbb jön majd. Neked is ez van? Vagy csak úgy hozzászóltál? :)
2017. nov. 25. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Én S8-at használok, arra UK/US ip címről meg lehet szerezni a 8.0 bétát, vagy kézzel letölteni és rá flashelni.


A 8.0-ban megjelenő dolgok nagy része már benne volt a samsung 7.x -hez készült kezelőfelületében, úgyhogy annyira nem kell sok változásra számítani. Valamivel gyorsabb lesz (illetve lett, a béta), és pár apró kényelmi funkció, egyszerűsítés, szépítés a kezelőfelületen.

2017. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na de mindegy, csak az új rendszer az mégiscsak biztonságosabb is. :)
2017. nov. 25. 19:20
 10/13 A kérdező kommentje:
2017. nov. 27. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!