Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnám megnyitni az...

Kacsaf kérdése:

Mivel tudnám megnyitni az elektronikus tananyagot?

Figyelt kérdés

Egyik tanárom feltöltött Coospace-re egy elektronikus tananyagot, amit csakis a coospace online nézegetőjével tudok megnyitni, és ezen belül lépegetni a tartalomjegyzékben, lapozni, ilyenek.

Ha ezt letöltöm semmi nem nyitja meg, mivel nincs formátuma, de ha átnevezem RAR formátummá, winrarral meg tudom nyitni. Mindenfél HTML fájl, XSD és javascript fájl van benne. Minden oldalnak amit online nézegetek, külön HTML fájlja van. Ám ha offline próbálom megnyitni pl chromemal vagy bármilyen böngészővel akkor nem lehet benne lépegetni, sem tartalomjegyzéket nézni, ebből kifolyólag tanulásra használhatatlan.

A kérdésem az lenne, hogy mivel tudnám megnyitni ezt offline is. Van valami nézegetőprogram erre. Kerestem már, de nem találtam semmit.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. nov. 25. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ha átnevezed rar formátumra akkor csomagold is ki egy mappába.
2017. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, és nem akarod ide kirakni, akkor küldd el privátban és negcsinálom neked.
2017. nov. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!