Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oldalszámozás Word 2013-ban?...

Oldalszámozás Word 2013-ban? Ma este kéne elküldenem a teljes szakdolgozatot. SOS!

Figyelt kérdés

Napok óta ezzel szenvedek.

Az ötödik oldalnak kéne lennie az első oldalszámozott oldalnak, és a hatvanadiknak az utolsó számozott oldalnak. (72 oldal összesen)

Viszont sehogy sem tudom megcsinálni én sem és az ismerőseim sem. Már olvastam netes leírásokat, itteni kérdéseket is, de nem sikerül. Ennyi hiányzik a szakdolgozatomhoz. Estig meg kéne csinálni.

Tud valaki segíteni nekem? Nagyon nagyon fontos lenne. Nagyon köszönöm ha valaki szán rám időt, mert teljesen kétségbe vagyok esve :(

N


2017. nov. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon elkeseredett vagy, akkor 60-tól felfelé egyenként beállíthatod az oldalakon, hogy azon az oldalon ne jelenjen meg oldalszámozás. Ez max 10 percet vehet igénybe. Héven vagyok, nincs kéznél word. :(
2017. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A szakasztörésses módszert próbáltad már? https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült megcsinálni!!!
2017. nov. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!