Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan ingyenes...

Tudnátok olyan ingyenes képszerkesztő programot ajánlani amivel tudok a képre polaroid keretet rakni?

Figyelt kérdés

Eddig Pic Monkey-t használtam, de az már fizetős lett ><

Collage Maker-el próbálkoztam még, de az annyira nem tetszett mint a Pic Monkey-s változat.

Remélem tudtok valamit ajánlani...

Van PhotoShop a gépemen de nem tudom azzal mennyire lenne bonyolult megcsinálni.



2017. nov. 28. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire sem bonyolult. Ha pontos mėretre akarod alkor csinálsz ehy fehėr hátteret Xy mėretben, arra meg beilleszted szintėn a pontos helyre a kėpet.
2017. nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Bármelyikben egyszerű. Például: A kijelölőeszközzel húzol egy keretet a képen, megfordítod a kijelölést, és kitöltöd fehérrel. Ha nem akarsz a képből vágni, csak köré raknád, akkor megnöveled a rajzlap méretét, és -- programtól függően -- vagy kész is az előzőleg beállított háttérnek megfelelő keret, vagy még ki kell töltened fehérrel.

Photoshop birtokában nem sok értelme van más programot keresned, de ha egyszerűbbre vágyol, ilyesmikre bőven elég mondjuk a Phoxo, a PhotoScape meg talán beépített effektként is tartalmazza.

[link]

[link]

Némi ügyeskedéssel az IrfanView képnézegető is alkalmas rá. Most linuxban nem tudom kipróbálni, de csoportos szerkesztéssel valószínűleg tömegesen is.

[link]

2017. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A PolaDroid egy jópofa szoftver csak erre. Amúgy a Gimp is tudja úgy, ahogy előttem leírták.
2017. nov. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!