Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki foglalkozik kulonbozo...

Valaki foglalkozik kulonbozo programokkal valo rajzolassal?

Figyelt kérdés
Nagyon kivancsi lennek, hogy is mukodik, en igazabol annyira nem vagyok tehetseges rajzolas teren, de nagyon kivancsi vagyok. Aki esetleg hobbi szinten uzi, szivesen felajanlanek neki par otletet! :)

2017. nov. 28. 19:05
 1/6 Szirty ***** válasza:

Igen.

Kapcsolásokat szoktam rajzolni.

2017. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?

A rajzolásnak sokféle módja létezik. Az egyik pl. az, amikor valaki digitalizáló tábla segítségével alkot. Egy másik módja pedig az, ha valaki designterveket készít.

Én főként vektorgrafikus programokkal szoktam webdesignt és kiadványokat tervezni.

2017. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:

Legegyszerűbben úgy elégítheted ki a kíváncsiságodat, ha letöltesz egy programot, és kipróbálod. Találsz ingyen is bőségesen. Első körben egy egéren kívül semmi más nem kell a használatukhoz, később, amikor már szükségét érzed, vehetsz egy digitális rajztáblát is.

Kifejezetten rajzolásra-festésre ajánlom a MyPaintet...

[link]

...esetleg az Artweaver Free változatát...

[link]

...de egyébként bármelyik jobb képszerkesztő megteszi, például a Gimp vagy a Krita:

[link] (ez nem a saját oldala, de innen érdemes indulnod, mert itt a letöltés linkjén kívül egy magyar tankönyvet is találsz hozzá)

[link]

Vektorgrafikára pedig a jól bevált Inkscape:

[link]


Egyebekért írd be a fenti keresősorba, hogy ingyenes képszerkesztő, garantáltan lesz egy-két találat...


Ne legyen igazam, de szerintem hobbi-szinten se nagyon fognak kapkodni az ötleteidért, alkotó szellemeknél ez általában nem így megy. Habár, ki lát a mangatápon nevelt serdülők fejébe, furcsa kanyarokat vet néha a kulturális evolúció.

2017. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gábor_79 ***** válasza:
Szakrajzra gondolsz?
2017. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

#4:

Több, mint valószínű... A hobbistáknak felkínált ötletcsemegék meg nyilván effélék:

          Támlásszék ábrázolása Monge-rendszerben

          Nyaktól elálló gallér szerkesztése

          Szivattyúház hosszmetszeti képe

          Alternatív kapcsolók bekötésének sémavázlata

          Golftáska szabásmintája

          Csigás íj működésének fázisai

Nemhiába sopánkodik Kérdező a rajztehetség hiánya miatt, anélkül bizony mindez megvalósíthatatlan.

2017. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen ötleteket akarsz felajánlani? Nem hiszem, hogy szüksége lenne rá bármelyikünknek is. Egyébként a folyamat nem nagy eksztázis, fogsz egy programot és rajzolsz bele.
2017. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!