Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újrarakáshoz egy...

Windows 7 újrarakáshoz egy kis segítséget légyszi (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy kis gikszer a gépemmel (ASUS Notebook) konkrétan egy roncs már se képernyője (monitorra van kötve) se jó hangkártya se semmi, de így úgy még tudtam használni mostanáig. Bekapcsoltam és se az asztali ikonok sepedig az alsó start mező nem jelenik meg még az óra se. Netet is csak úgy tudom megnyitni, hogy feladatkezelőbe chrome.exe-t beírom de amúgy off az egész. :D Pár napja megjelentek az ikonok egy bekapcsolás erejéig de ha meg akartam nyitni a tárhelyet (intézőt), hibaüzenetet írt ki és nem is tudtam megnyitni. Az hagyján, hogy 30-40 perc mire bekapcsolom a 10-20 kékhalál miatt, de mostmár végleg elegem lett és újra szeretném rakni, de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. Ja amúgy windows 7 ről beszélünk.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. nov. 28. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Figy, az itteni srácoktól a következő (egyébként értelmes választ fogod kapni):

Vegyél újat, ha nem értesz hozzá akkor bele se kezdj (vagy nézzél róla youtube videókat)


Szerintem kérdezz meg egy olyan barátot/ismerőst/szomszédot aki ért hozzá, mert ha elkezded magadnak, max egy jól kinéző téglát fogsz csinálni a laptopodból (nehéz megoldani, de én is voltam kezdő).


Ha véletlen a szomszédom vagy akkor egyefene segítek.


From: Szentendre

2017. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem vagyok a szomszédod :D

Kecskemét

2017. nov. 28. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a többi választási lehetőséget kínálom számodra. Vagy elvitetted egy infóboltba ahol lehúznak. Vagy veszel egy másikat. Ha van rá esély akkor vegyél egy másikat!


Én is csóró voltam (nem para ha nem tudsz másikat venni), azóta csak annyi változott, hogy már jelen időben kell erről beszélnem.


De mivel megittam majdnem egy üveg bort, annyit fel tudok ajánlani, hogy megpróbálok segíteni neked az újra rakásban.


Napi egy jó cselekedet kell. Írj privátot. Holnapután meglátom mit tehetek.


Ui: Külön köszönetet érdemlek azért mert meglepően kiváló így is a helyesírásom.

2017. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!