Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10-nél minden beavatkozás...

Win 10-nél minden beavatkozás nélkül miért állítódott el a felbontás a HP 8510p laptopomon?

Figyelt kérdés

Sőt, még az újratelepítés sem oldotta meg a problémát! Eredetileg 1680x1050 lenne a gyári felbontás és eddig ez jó is volt, de egyszer csak fektetett tojás lett, tehát felülről nyomott lett a képe (1024x768, amit ajánlottnak ír). A legkisebb felbontás 1400x1050 a beállításokban, ami szintén nem jó ennek a laptopnak.


Korábban a 80 centis laptévére kötöttem HDMI kábellel és azt használtam monitorként, de amikor levettem róla, még hetekig jó volt. Amikor visszaraktam a 80 centis Samsung tv-re, akkor már azon is ilyen tojás alakú volt a kép.


Mi lehet a gond? Köszi előre is a segítséget.



2017. nov. 30. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!