Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon fontos! Hogy tudom...

Nagyon fontos! Hogy tudom teljesen letörölni a Cs 1.6-ot? Részletek alul

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Cs 1.6-ot egy magyar oldalról,játszotttam aztán egy másik szerverre akartam menni és kidobott a játék.Visszaléptem de nem indult a játék,csal azt írta ki hogy a játék nem csatlakozik a szerverhez,ott közben elkezdet betölteni a játék de végül semmi nem történt.Végül letöröltem a játékot.ú,de játék egyéb dolgai még mindig rajta van a gépen és állandóan futnak ,még akkor ha újra indítom a gépet.Ezért ha használom a gépet néha felugrik vlaami hdls.exe nevű program meg azt kéri hogy a windows tűzfelon engedélyezzem hogy működjön.Aztán letöröltem de azóta újból felugrik.Szóval azt kérem ha valaki tud segíteni hogy töröljek le mindent úgy hogy ne kezdjenek újból töltődni meg ilyenek.Válaszokat köszi

2017. nov. 30. 14:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Utána néztem és a HLDS Laucher fut a gépen de letörölni nem tudom mert vissza telepíti magát
2017. nov. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!