Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas kép összenyomása?

Sony vegas kép összenyomása?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy régebben küldtem egy videót viberen valakinek aztán véletlen letöröltem de úgy tudta csak visszaküldeni hogy meg van nyúlva a kép, ezt szeretném visszazsugorítani hogy szélessége ne kétszer akkora legyen, mint amúgy az eredeti videónak. Tudom, hogy valahogy lehet, mert már csináltam ilyet, csak nem emlékszem hogy. Valaki tud segíteni?

2017. nov. 30. 16:55
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Videósáv végén a jelre(event pan & crop) ráklikk, a megjelenő ablakban pedig a sarkainál méretezhető...
2017. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ott csak levágni tudok a képről nem?
2017. dec. 2. 11:22
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Nem.... ahogy a sarkát tolod, úgy lesz kisebb-nagyobb a kép😃 amúgy a méretarányosságot meg valahol tiltani kell beállításnál, de pontosan passzolom hol. Emlékeim szerint a Powerdirector eleve szabadátalakítással teszi ugyanezt. De megnézem nemsokára!😃
2017. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DjImipapa ***** válasza:
powerrel nekem simán megy a "visszatorzítás...":)
2017. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor majd azt a Sonysat megnézem még😀
2017. dec. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!