Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudnak mások csatlak...

Miért nem tudnak mások csatlakozni a TF2 szerveremre?

Figyelt kérdés

Mindent így csináltam ahogy ez a videó mondja: [link]


Én az Ipv4 címemmel be tudok lépni viszont mások már a What is my ip addresses IP-vel nem.



2017. dec. 4. 17:22
 1/3 anonim válasza:

Megoldás:vegyél szervert(linuxot és azon csináld meg)

Mivel a gépednek nincsen ip-je (szerver) csak sima(valoszinuleg nem fizetsz havi 10e-t ip-re) amikor te mesz ra akkor a jatek erzekeli h helyi szerven van es arra megy ra.ez kb azzal egyenlo mintha lanon vagy offline tolnad.

Ha kell segitek uj szerot csinalni de az fizetos(havi 1-2ezer ft) vagy ha nem rontod el odaadom az en szerveremet(csak akkor ha bem akarsz bonyulultabb dolgokat csinalni mint pl pluginolas)

2017. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Privatba valaszolj ha lehet
2017. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem igaz és ez csak Windowson működik.

Hallottam már valakitől hogy ez így működik és nem kell érte fizetni és csak azt mondták hogy ez a port kevés de én nem látok olyan videót ahol ne így csinálnák.

2017. dec. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!