Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni...

Miért nem tudom telepíteni windows 10-en a Prince of Persia 3-at és az Assassins Creed 1-et?

Figyelt kérdés

a prince of persia, miután feltelepítettem, azt mondta, hogy indítsam újra a gépet. miután újraindítottam, a windows azt írta, hogy helyreállítás szükséges. nem tudta magát helyreállítani, ezért újra kellett telepítenem. Az Assassins Creed pedig mikor elindult, azt írta, hogy hiányzik néhány dll, ezért nem működik.


Ez már másoknál is volt?


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. dec. 5. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Mind a kettőt már többször is próbáltam!
2017. dec. 5. 18:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha dll hiányzik akkor ott valami program hiányzik ami szükséges a játékhoz. DirectX megvan? Videókártya driver?
2017. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az ASC első része pont fent van gépen és win10-em van. Tökéletesen működik.
2017. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem a dx12 van fent, az asc pedig a 9-cel, vagy a 10- zzel megy. leszedjem a DX10-et?
2017. dec. 5. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
1 próbát megér szerintem.
2017. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!