Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint tools Sai?

Paint tools Sai?

Figyelt kérdés

Véleményedet várom ezzel a programmal kapcsolatban

. Minden észrevétel, tapasztalat, tanács, pozitív - negatív jöhet.

Előre is köszönöm.



2017. dec. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, kényelmes, és a speciális toll eszköze a nonplusz ultra, eddig semmilyen más rajzprogramban se találkoztam ezzel. Amit sajnálok, hogy nem lehet olyan könnyen speciális ecseteket csinálni/használni, mint Photoshopban, ezért részemről a két program együtt a leghatékonyabb. Én szívesebben rajzolok Sai-ban, aztán háttér és effektelés miatt átrakom a rajzot Photoshopba.
2017. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! Ment a zöldkéz. esetleg ismersz. jó festő, rajzoló programot?
2017. dec. 6. 23:06
 3/5 tabaki ***** válasza:
100%

Krita, Gimp, MyPaint.


De a lineartot a PTS valóban nagyon jól oldotta meg.

2017. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen imádtam, nagyon jó volt vele rajzolni. Aztán rájöttem, hogy mennyire lefogta a fejlődésem. Tényleg annyira kompakt és egyszerűen kezelhető program, hogy teljesen elkényelmesedtem és mindig a könnyebb utat választottam. Így évek után átváltottam Corel Painterre, ami annyira le van csupaszítva, hogy már rétegeket sem használok. Ennek ellenére 4 hónap alatt annyit fejlődtem, mint azelőtt 2 év alatt. Szóval szép és jó a SAI, talán másokkal nem is történik meg, ami velem, de az biztos, hogy nem minden stílushoz jó. A vektorkezelése remek, animációkat szoktam vele készíteni, illetve aki készít lineartot, annak tökéletes program. Inkább rajzfilmes vagy anime stílushoz tudom ajánlani, realizmushoz bőven hagy kívánnivalót maga után.
2017. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nagyon jó program szerintem, viszont önmagában kevés.Az ecsetek egyszerűek, viszont az effektecsetek nem túl szépek vagy változatosak és saját ecsetet kreálni sem olyan egyszerű mint pl Photoshopban.Jelenleg is Saiban dolgozok egy rajzon, viszont át kell tennem készen másikba hogy majd az effektelést újracsináljam.
2017. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!