Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sims4 gyakran leáll, és nem...

A Sims4 gyakran leáll, és nem tudom, hogy miért. Szeretném újratelepíteni, de eléggé béna vagyok, szóval valaki segítene? Csak egy kicsi útmutató kéne, hogy mikor mire kell rámenni.

Figyelt kérdés
Tehát. A Sims eredeti. Az a kérdés (bár tudom, hogy eléggé logikátlan lenne), hogy ha rámegyek jobb klikkel a játékra, aztán arra, hogy uninstall (mindezt az Origines játék-könyvtáramban), akkor újra meg kell vennem a játékot? Oké, most valószínűleg aki egy kicsit is ért hozzá, az fogja a fejét, de na. És most tegyük fel, hogy nem kell újra megvenni. Ez esetben utána mit kell csinálni? Vagy van ennek valami másik módja?

2017. dec. 8. 09:48
 1/4 Leya23 válasza:
Szia azért állhat le mert valami amit betettél a mod mappába az nem jó. Újra telepíteni pedig úgy kell,hogy előbb le kell törölnöd a gépetről.Ezt megteheted,a startmenű,vezérlőpult,programok eltávolítása menüben.Ott ki keresed a The sims ikonját és eltávolításra mész.Ha ez meg van akkor a Dokumentumokban lévő mappáját is ki kell dörölnöd értelemszerűen a dokumentumokban találod meg! Ha kész akkor tedd be újra a telepítőlemezt és ha nem magyar akkor a next gombra kell mindig menni.Mivel nem vagy tapasztalt így nem tudod megcsinálni,hogy rátedd a D meghajtóra.De a youtubon is találsz segítséget a telepítéshez.
2017. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Leya23 válasza:
Szóval ha magyar a játék akkor a tovább gombra ha idegen nyelvű akkor a next gombra kell rákattintani!
2017. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

gyökeres a hiba. nem akarlak leszidni, csak azt szeretném mondani, hogy ilyen módón játszani, úgy hogy az alapokat nem tudod az online könyvtárfenntartás- és építés világában (magyarul a könyvtáradban), akkor az úgy gáz.

egyébként asszem az Originsnek is van user manual-ja, azt megnézheted, részlestesen leírja a dolgokat. (valahol a fönti menükben találod, bocs ha nem, rég nem használtam már.)

2017. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. kommentelő: Egy játékkal játszani és a programozásához érteni, az kettő külön dolog. Tudom modolni a játékokat, értek a custom contentekhez és az egyéb játékélményt növelni képes lehetőségekhez egyaránt. TUDOM használni a könyvtárat, hiszen a nélkül ezek nem működnének. Nem érdekel az életkorod, viszont a Sims nem feltétlenül egy felnőttek számára szórakoztató játék, így hát kikövetkeztethetnéd - amit bizonyára meg is tettél - hogy nem vagyok túlságosan idős. Összesen 3 játékkal játszom havi rendszerességgel, nem csoda, hogy nem értek a kicsivel bonyolultabb momentumokhoz. Szóval köszönöm a teljességgel értelmetlen méltatlankodást, és a használhatatlan tanácsokat. :)


1. kommentelő: Köszönöm szépen, sokat segítettél!

2018. jan. 25. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!