Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Naptárkészítő programot...

Naptárkészítő programot tudtok javasolni, amit laikusként le tudok tölteni a netről, könnyen használható és ingyenes?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Naptárkészítésen nyomtatható naptárat értesz vagy számítógépen futó naptárat?
2017. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyomtathatót. Főleg fali érdekelne, 1 lapos és 12 lapos.
2017. dec. 8. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Külön program nélkül valamilyen táblázatkezelővel (Libreoffice Calc/Google Docs/Microsoft Office Excel) is csinálhatsz, de alkalmasint kiadványszerkesztővel (Scribus/Microsoft Office Publisher/Adobe Indesign) szoktak ilyet csinálni.


Vannak célszoftverek is, mint például

* [link]

vagy online oldalak is:

* [link]

* [link]

* [link] - ez a legkecsegtetőbb talán

2017. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet:

"szia.nekem jó lenne az idegen nyelvű is, de akiknek adnám nem igazán passzolna. Ahogy nézegettem, nem állítható át egyik sem magyarra. Tudsz esetleg magyarost javasolni? Köszi"

A táblázatkezelők és a kiadványszerkesztők tudnak magyarul.


De kereshetünk magyar nyelvű naptárkészítőt:

[link]

a 3. találatban szerepel egy ilyen:

"TKexe - Magyar nyelvű képes naptár program (tipp!)


A legvégére maradt a jelenlegi összeállításunk legjobb darabja, egy német fejlesztésű fotó-naptár készítő program. Ez a program nem online verzió, hanem letölthető! És még egy különlegesség, hogy a program magyar nyelvű!"

[link]


A program hivatalos oldala (német):

[link]

ebből ez a változat állítható magyar nyelvűre:

* [link]

2017. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!