Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnák egy programot/játé...

Hogy tudnák egy programot/játékot elrejteni teljesen egy számítógépről? Hogy ne legyen benne a windows keresőbe, hanem lenne hozzá egy hotkey, amivel előhozhatom, vagy nem appok között lenne hanem egy teljesen más mappában? Windows Hiderrel működne?

Figyelt kérdés

Más mappába pl.:képek>házihoz>töri>f>u hogy rakjam az egész játékot?

[link]

Vagy ez másra van?

Azt tudom a programok közül hogyan kell elrejteni( https://www.youtube.com/watch?v=g-g0mna5WcE), de az korántsem elég most már, ha a windows keresőben ott van, azt meg nem állíthatom le hogy ne mutassa a találatokat, hiszen az plotty lenne..Le tudom állítani csak annak találatnak a mutatását? Bármi?

Nagyooon hálásan megköszönném!



2017. dec. 11. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha atnevezed valami tok randomra akkor nem adja ki

A mappat is az exet is, es kesz

Max a parancsikonok nem fognak mukodni, de ha rejtegeted, akkoe gondolom alapbol nincs olyan

2017. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam de még mindig ott van a start menü searchban :(
2017. dec. 12. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!