Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges az, hogy 2 monitor...

Lehetséges az, hogy 2 monitor van csatlakoztatva a gépre, és a két monitor egymástól külön működik amiket akár billentyűparanccsal tudok váltogatni?

Figyelt kérdés

Tehát pl : az egyes monitoron megy egy játék tegyük fel GTA V,ez a kettesre nem hat ki,mintha külön gép lenne,azon mondjuk a facebook van.

Az egyesen játszok,pause-t tolok rá,és egy gombnyomással pl : Billentyű paranccsal pl megnyomok egy X-et és átvált a monitoron,és az egér a kettesen fut,de attól még az egyes monitoron ugyanúgy megy a játék.


2017. dec. 12. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha a játék nem támogatja a borderless window módot (játékon belül beállítások, fullscreen stb résznél), akkor alt tabbal át tudsz ugrani a böngészőre, ami történetesen a másik monitoron van, attól még a játékod ugyanúgy fut. Ha meg ismeri a borderlesst, akkor csak simán tovább húzod az egeret a mű egyik képernyőről a másikra. Persze ez utóbbi játék függő is, egy fps-ben nyilván zavaró is lehet, de egy autósban nem gond.
2017. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valami tutorial- cikk ilyesmi, hogy ez mégis hogyan felépítendő stb ? :D

Ennyire sose merültem bele.

Most viszont szükségem is lenne rá.

2017. dec. 12. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak rádugod a 2 monitort a gépre. Aztán a Windowson belül kiválasztod a neked szimpatikus módot, az asztal kiterjesztése szerintem a legjobb ilyen célra, illetve egy kis menüben meg tudod mutatni a gépnek, hogy mégis hogy néz ki fizikailag egymáshoz képest a 2 monitor. Szóval hogy tudja a gép, melyik van jobbra, melyik balra. Nem egy bonyolult dolog egyáltalán ;)
2017. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó,én azthittem hogy ez nagy was ist das.Gracias
2017. dec. 12. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!