Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan van, hogy? A többi lent.

Olyan van, hogy? A többi lent.

Figyelt kérdés

A kis gépigényű játékok szaggatnak a gépemen a nagyok meg szaggatás nélkül fullon elmennek? Pl.: amikor Call of Duty 1 -el akartam játszani szaggatott meg a gta Vice City is Meg a San Andreas is. Gondolom nem az operációs rendszerrel lehet a gond, mert xp -m van a gépem adatai: 5,06 Ghz

DDR2 3Gb ram

Videókártya HD5870 1GB GDDR5 PCIE

Minden ami kicsit régebbi és classikus játék szaggatja.

Ezek amiket probáltam és nemszaggat: Gta 4, Gta 4 Liberti City Stories, 2033 Metro, Tom Clancy's Splinter Cell


2010. jún. 2. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre már egy 64 bites Win7 lenne jó, főleg a DirectX 10 és 11 -es verziók miatt. Lehet, hogy a régebbi játékok szaggatni fognak, de nem vagyok benne biztos.


Nekem Amilo Pi3560 laptopon a régebbiek is jól mennek, már amelyik elindul. Nekem pl. a CS 1.6 nem megy.

2010. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

win7 64 bitem van

simán megy minden régi játék szaggatás mentesen ilyneek mint cod1, uo, san andreas, stb.


gépadatok:

core 2 quad q8400 @ 2,5ghz

4gb ddr2 800mhz

hd4890 1gb


viszont nekedf az a 3gb ram a legrtosszabb párositás, ink 2x1gb vagy 2x2 gb :D(nekem 4x1)

2010. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!