Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet eltávolítani Flvto...

Hogy lehet eltávolítani Flvto youtube downloadert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos letöltöttem! Minden rendszer indításkor felugrik. Vezérlőpultban uninstalláltam, bővítményekben nincs semmi. Valaki segítsen, Köszönöm!



2017. dec. 15. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami alkotója benne maradt a rendszerben. Ha Chrome böngésződ az alapértelmezett és ezen keresztül is töltötted le, akkor igy járjál el:

[link]

2017. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És még egy link:

[link]

2017. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem oldódott meg a problémám. Ez egy program ami minden Windows indításkor indul. Nem a chrombe épült be. a programban be lehet állítani, hogy ne induljon a rendszerrel de akkor eltűnik és nem találom meg. Nincs a programok közt, nem találom sehol. :(
2017. dec. 17. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel hagyományos uton nem tudod törölni, ezért próbálkozni kell több lehetőséggel:

Pl. a CClenerrel vagy a net teli van vele:

[link]

Nekem W10 alatt egy törölhetetlen mappát ezzel sikerúlt (Hagyományos uton nem törlődött, mindig azt irta ki, már nincs azon a helyen, mégis ott volt), a biztonságos TEchNet oldaláról töltöttem le:

[link]

2017. dec. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!