Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vágóprogramot keresek?

Vágóprogramot keresek?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ingyenes vágóprogramról annyira emlékszem hogy valami elite first de ilyen néven nem találtam semmit elméletileg egy profi vágó program butított ingyenes verziója ha tudsz segíteni egy linkel megköszönném.

2017. dec. 15. 21:01
 1/3 tabaki ***** válasza:
Mégis, mit akarsz vele vágni? Hangot, videót, esetleg plottert akarsz vezérelni? És az az elite nem lehet Lite esetleg? Csak, mert ingyenes programváltozatoknál elég gyakori, hogy így különböztetik meg a „Pro”-tól. Például: Machete Video Editor Lite -- nem mintha pont az ilyen-olyan vágás kapcsán eszembe jutna másik is, amelyiknek a nevében szerepel. Firsttel együtt így se találtam semmit.
2017. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyeneket. Vágóprogramot keres a lelkem, majd amikor ajánlom neki az Audacity-t, akkor még ő csattan fel, hogy "Videóvágót keresek te barom" (vagy fordítva)

Fiatalság, bolondság.

Csak halkan jegyzem meg, hogy ennyi ésszel akar videót vágni . :)

2017. dec. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tabaki nem én nem emlékszem lite kifejezésre de kösz a segitséget.
2017. dec. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!