Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? Az új High...

Mi lehet a baj? Az új High sierra, vagy a pendrive, vagy a fájlrendszer vagy a torrent?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 23:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szóval régen El Capitanon használtam egy külső pendrive-ot torrentnek és az uTorrentet, azzal minden rendben volt.
2017. dec. 16. 23:33
 2/12 A kérdező kommentje:
Most új gépen új High Sierra, teleptettem az uTorrentet újra, elkezd tölteni, le is tölt 4-5 fájlt teljesen,a ztán egyszercsak elkezd ugrálni a fájlok között és mindegyik error, és a pendrivon hirtelen minden eltűnik látszólag, üres folder, bár a used space látszik, és unmountolni sem lehet, valami bug.
2017. dec. 16. 23:35
 3/12 A kérdező kommentje:
gondoltoam a pendrive formázásával lehet baj, kipróbáltam más fájlrendszert is, OSX, exfat stb. régen exfattal ment most azzal nem megy, de mással sem. Ekkor kipróbáltam más klienst, Deluget, de az is ugyanezt csinálja, 4-5 fájlt letölt, majd elkezd elromlani 2-3 nap után történt most. Ez azt jelenti csakis a High Sierrával lehet a baj? Micsoda?
2017. dec. 16. 23:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Az már csak hab a tetején, hogy a pendrivot annyira tönkrevágja ez. abug, hogy mint mondtam nem lehet unmountolni sőt újraformázni sem képes a High Sierra. Nem tudom ennek köze van-e a dologhoz.
2017. dec. 16. 23:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem adj egy próbát a bittorent-nak. nekem is volt ujan bug, hogy nem lehetett torrtnet hozzáadni, mert nem nyílt meg a szükséges ablak.
2017. dec. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs elírtam az "ujan"-t. olyan
2017. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy a meghajtóval lehet a baj, amire töltessz.
2017. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

két torrentet próbáltam már, és nagyon furcsa a hiba, csak találkozott már valaki ilyennel


a meghajtó egy pendrive, eddig simán működött a korábbi gépen, és ezen is megy egy ideig

2017. dec. 17. 01:48
 9/12 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy az usb-c usb átalakító okozza a problémát? egyébként Apple átalakító
2017. dec. 17. 01:50
 10/12 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha okozna is problémát, azt a torrent le kéne kezelje, nem?
2017. dec. 17. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!