Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új windows10-es frissítésem...

Az új windows10-es frissítésem óta a gépem fura, megoldás?

Figyelt kérdés
Tegnap este kikapcsoláskor rányomtam az Update and Shut Downra(vagy mi) 20percig kb frissítette utána már be sem kapcsoltam. Reggel valami piszoklassan jött be a desktop és a desktop is pár másodperc múlva jócskán elsötétült ami rohadt zavaró, játékoknál nincs probléma csak böngészőkben jön elő ez a probléma. Mit csináljak? Hol állítsam vissza?

2017. dec. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A windows 7-et ajánlom, vagy Linuxot. Lehet hogy a többségnek már jó úgy a windows 10 ahogy van, de én várok addíg, amíg tényleg kiforrott nem lesz. (Szóval az örökkévalóságig! ;)
2017. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows 7 rosszabb már nem azért :D Operációs rendszert meg nem cserélek, pláne nem Linuxra. A fényerősséget kell csak visszaállítanom és ennyi, csak nemtudom hogy
2017. dec. 17. 11:57
 3/6 Shaddark ***** válasza:
Gépház - rendszer itt kijelző vagy energia gazdálkodás.
2017. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez sem az :(
2017. dec. 17. 14:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam :D
2017. dec. 17. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem idegesít a winfosos 10, kikapcsolom az alkalmazásokat hogy ne fussanak a háttérben, reklámok ne legyenek a start menübe azt is kikapcsoltam, ugyan úgy ott vannak, és erre mit történik fel rakta az áruházból az Office-t. Mi ez a sz@ság ki kapcsoltam azt a sz@t áruházat és közbe felrak az engedélyem nélkül alkalmazásokat. Ez majdnem olyan hogy te nem akarsz kenyeret venni de a boltba azért is be rakják a kosaradba.


Gondolkodok vissza térek win7-re az volt a legjobb rendszer a windows xp után.


Windows 8.1 is ilyen erőszakos mint a winfosos 10?


Minden évben jönnek ezek a nagy frissítések néha hibát okoz kénytelen az ember újba rakni a gépét, meg hát a sók szeméttől is amit maga után hagy.

2017. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!