Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Hogy kell meg csinálni azt hogy obs-ben külön vegye fell a hangomat a játékot a spotify és a teamspeak-et?

Ha van erről videó is eltudná valaki küldeni? Ja és a válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: OBS, Spotify, TeamSpeak, hang, audio, játék, felvevő

2017. dec. 17. 13:55  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
SOS! Csináltam egy oldallal egy TS3 szervert és van már jópár szoba is meg minden és véletlenül elvettem a szever admint :s tudom ügyes vagyok (NEM). Hogyan tudnám visszaadni...
Az lenne a probléma hogy ha TeamSpeak-n beszélek a többiek azt is hallják amit én hallok. Ennek mi lehet az oka és hogy lehetne megoldani hogy csak az én hangomat hallják és a...
TeamSpeak 3-ban hogy lehet megcsinálni azt hogy csak 1 kiválasztott embernek küldje el a hangomat?
Linkelne nekem valaki egy Videó Rögzítő programot? Ami a Windows hangjait, az én hangomat és Teamspeak-en keresztül az ismerőseim hangjait is felveszi?
Programok nélkül TS3 ba valahogy mélyebbé tudnám változtatni a hangomat akár egy kicsivel is, hogy ne nagyon ismerjék meg a régi hangomat?
Nemtudtok TeamSpeak 3-ra hangtorzítót amivel mélyíteni tudom a hangomat?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!