Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beállítani új...

Hogyan kell beállítani új helyet a uTorrent-ben, hogy onnan seedeljen?

Figyelt kérdés

Átraktam pár file-t másik mappába (amit letöltöttem) és a uTorrent nem érzékeli ugye. Így nem tudom seedelni. Nem lehet új helyet megadni neki, hogy tudjam seedelni?


Ui.: A letöltés helyének megadása nem működött.

Nem rakhatom vissza az eredeti mappába.



2017. dec. 18. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb klikk a torrenten/haladó/fájl helyének megadása (vagy hasonló), itt tudod betallózni az új helyét. Legközelebb ha egyből innen csinálod az áthelyezést akkor a kliensből áthelyezi az új helyre a mappát és egyszerre át is írja az új elérési útvonalra, így egyrészt gyorsabban tudsz áthelyezni, másrészt egy lépésből megvan mindkettő.


Így működnie kell, de ha sehogy nem jön össze akkor marad a kezdő módszer: torrent törlése a kliensből -> újbóli letöltés/hozzáadás -> új hely megadása


Tallózás után ha hibát ír, nyomj rá egy kényszerített újraellenőrzést.

2017. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!