Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen képszerkesztő programot...

Milyen képszerkesztő programot használjak?

Figyelt kérdés
PS mellett szeretnék egy alap képszerkesztőt használni. Az eddigi ACDSee PowerPack Full v7.0 az utóbbi telepítésekkor felülírta a JPG, BMP és GIF fileok ikonjait és képtelen vagyok a WIN faxmegjelenítővel nézni, bárhogy társítom (pedig a telepítésnél nem jelölöm ki az "ikonfelülírást". Ötletek? Más bevált progik? (szépia és egyéb alapműveletekre gondolok)
2010. jún. 2. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

PhotoFiltre

(amúgy tulajdonságok/tallózás, ott próbáld kiválasztani a Windows kép és fax megjelenítőt)

2010. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Photo Filtre sem rossz, de én inkább a Gimpet ajánlom. =)
2010. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz az alap képszerkesztő alatt... De ha netre akarsz képeket rakni, és csak olyasféle módosításokat végeznél, mint átméretezés, színmélység változtatás, a kép megfordítása, tükrözése, szürkeárnyalatba tétele akkor ajánlom az Imagine nevű programot.

[link]

Innen letöltheted. Van másik hasonló nevű program is, de ebben lehet a legteljesebben elvégezni amiket írtam, és be lehet rakni, hogy akár több fájlra egyszerre végezze, valamint újabban animációt is lehet vele csinálni.

2010. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. (elsőnek üzenem; minden elképzelhető módon próbáltam beállítani a tallózással is, program le/feltelepítésekkel)

Most újrahúztam a gépet és nem merem feltelepíteni az ACD-et, mert múltkor is bekavart és miután leszedtem a képet mindig a PAINT-el nyitotta meg, csinálhattam bármit. (beállítás, tallózás stb stb) amúgy a harmadik kommentelő ötlete nem is olyan vészes:)

2010. jún. 2. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!