Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem egy játékot....

Feltelepítettem egy játékot. Nemműködik. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Szóval:

ltöltöttem egy jatekot torrentel. Feltelepítettem. de amikor elszeretném indítani akkor azr írja ki, hogy tegyem be a megfelelő Cd/DVD-t. Rá megyek a Daemon T-re. beteszem az adott játékot. Az meg kidobja: Unable to mount image. Invalid image file. Na akkor most mitcsináljak?


2010. jún. 2. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Crackeld meg.
2010. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer vennék a fáradságot és elolvasnák az NFO-t vagy readme text-et nem kérdeznének hülyeséget. Az ISO-t nyisd meg és megtalálod az említett fájlokat.Mindkettő jegyzettömbbel tudod megnyitni és a crack mappát is itt találod. Csak,hogy értsd nem raknak fel torrentre olyan tört játékot,szoftvert amit letöltés után nem lehet használni.Tehát tartalmazza a crack és serial dolgokat. Másképp mi értelme lenne? Tehát olvass NFO-t!!!!!
2010. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miután sikerült a problémát félig-medddig megoldanom, újabbak merültek fel *hajaj* Úgyhogy úgy döntöttem, hogy letöltök egy másikat :) Biztos vagyok benne, hogy bennem van a hiba, de egy újabbat könnyebb letölteni mint megtanulni kezelni a gépemet.
2010. jún. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!