Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az instagram fiókomba?

Figyelt kérdés

Böngészőből be tudok lépni, viszont telefonról nem. Azt írja ki, hogy "Sajnos probléma merült fel a kéréseddel kapcsolatban".

Próbáltam már újratelepíteni az appot, visszaállítani a fiókot, jelszót változtattam, írtam a supportnak, de nem segített semmi sem. Valakinek lenne ötlete?



2017. dec. 21. 13:45
 81/101 anonim válasza:
Engem meg mindig nem enged be): esetleg valaki el tudna magyarázni pontosan hogyan is állította tok be a CyberGhost alkalmazást? Előre is koszonom!
2018. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim válasza:
Mobilnettel valóban megy, de leszívja az összes egyenlegem. Valaki tud arról információt, hogy miért tiltotta le az Instagram az IP címünket, meg fog-e ez oldódni, illetve hogy meddig tart? Valami hivatalos közleményt olvastatok?
2018. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 anonim ***** válasza:
Csak mobilnettel jelentkezz be és használhatod wifivel is. Már úgy jó lesz. Csak míg bejelentkezel addig használd a mobilneted
2018. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim válasza:

82. vagyok,

Kipróbáltam már, de amint átváltok wifire, kidob, s újra be kell jelentkezzek, ami persze megintcsak monilnettel megy.

2018. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehet a baj :( próbáld a másik megoldást az hátha jó☺
2018. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim válasza:
iPhone-om van. Letöltöttem a chyber ghost, de nem tudom, ott mit állítsak be! Valaki segítsen!
2018. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim válasza:
Sziasztok, nálam is létezik ez a probléma, én úgy küszöböltem ki, hogy böngészőben (mobilon) hozzá kapcsoltam a facebook fiókomhoz az adott insta profilt, utána pedig az insta alkalmazásban a facebook-os bejelentkezést választottam. :) Ha nem így csinálom, nem enged be az app.. Mondjuk érdekes, mert más telefonján be tudok lépni az alkalmazásba, de a sajátomon hibát jelez ha nem a facebook-os dolgot választom.. ha van energiátok írjatok az insta supportnak, hátha végre észreveszik, hogy hiba van.
2018. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim válasza:

egy kis update (87-es vagyok):

találtam egy cikket ami leírja, hogy miért blokkolhatják az IP-t, ezt itt el tudjátok olvasni: [link]


A cikkben szerepel az, hogy túl sok like/követés/kikövetés történt rövid időn belül, írták fake követőket és lájkokat, meg van egy rész ami a több fiókosoknak érdekes lehet:


If you’re managing multiple Instagram accounts, you need to make sure to run the bots on different IP addresses. The risk you run into if you put all your accounts under one IP is that when one account gets banned, the rest of the accounts under the same IP will also get banned.


Ez szerény angol tudásommal azt jelenti, hogy ha ugyanarról az IP-ről több fiókot használsz, az okot adhat az IP letiltására. Elviekben mindegyik fiókot külön IP-ről kéne használni.


A bejegyzés alján ott van, hogy általában 24 órára blokkolják csak, akit viszont végleg leblokkolnak az vegye fel a kapcsolatot az insta support-al, ezt a súgón keresztül meg lehet tenni.

2018. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 Attila752 válasza:
Nekem is belépési problémám lenne az instagrammon. Mikor kérdezi 18 elmúltam e már, és bejelölöm, hogy igen, kifehéredik az egész, és nincs tovább. Ilyenkor mit lehet tenni? SOS.
2018. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim válasza:

Engem sem enged belépni... Szó szerint ezt látom egy fehér háttéren: {"message": "K\u00e9rj\u00fck, v\u00e1rj egy p\u00e1r percet, miel\u0151tt \u00fajra megpr\u00f3b\u00e1ln\u00e1d.", "status": "fail"}

Valaki tud segíteni?

2018. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!