Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógép em azt írja ki...

A számítógép em azt írja ki hogy az officet nem bírja telepíteni mert egy előző verziója instalálva van de én eltávolítottam Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mármint word nélkül elég szívás az élet

2017. dec. 21. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Talan megsem tavolitottad el. A kerdes: hogy tavolitottad el?
2017. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

„Mármint word nélkül elég szívás az élet”


A kérdés színvonala alapján a fene se gondolná, hogy a lételemedtől fosztott meg a könyörtelen balvégzet, amikor a népszerű szövegszerkesztőt kicsavarta a kezedből. Sebaj, ahol a legnagyobb a szükség, legközelébb a segítség: Vedd elő a WordPadet, vagy töltsd le bármelyik ingyenes szövegszerkesztőt, és folytasd azzal a munkát.

2017. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Egyébként meg hidd el, ezt a telepítő jobban tudja... Elsőnek igaza van, talán a lényeges körülményeket is tisztázni kéne a megalapozott tanács érdekében. De például megpróbálhatod Revo Uninstallerrel letakarítani a program maradványait az újabb telepítés előtt.
2017. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tabaki aranyos, es en vagyok az elso. Piszkosul erdekelne a valasz is. Igazsag szerint letelemem, hogy az univerzalis vilagegyetem vegtelen hatvanyaibol a Fo utca ketto sikjara bontsam cizellaltan ketszer. Kerlek uram, segits (Napoleon Boulevard utan szabadon)
2017. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!