Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet tört szervert...

Hogy lehet tört szervert csinálni? Nem félreérteni

Figyelt kérdés
Nos szeretek crysis-ba multizni meg is van eredetibe csak az a bajom hogy már szétvan játszva a cd és újat venni nem akarok működni működik is kb egy fél óra játzás után olyan mintha kivenném a dvd olvasóból a cd-t mert kéri és lefagy az egész ezért beszereztem egy razor release-t csak nem tudom hogy a pélóba lehetne tört szervert csinálni mert megvenni még1x nem akaródzik. Előre is ngyon köszi a segítséget!
2010. jún. 3. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg fél év- egy év garanciát vállal a lemezre a gyártó. Keress rá, hogy ki forgalmazza a crysis-t itthon, és kérdezd meg tőlük, hogy hogyan tudnád a régi lemezedet egy normálisra becserélni.
2010. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

másold le a CD-t. egy biztonsági másolat engedélyezett törvényesen.

Meg leszedhetsz netről is olyat amihez külön van adva a crack meg serial stb. Neked ugyebár van serialod hozzá, tehát azt használva legális lesz.

2010. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az 1 év gari már rég elszállt ugye mivel 2007 :) de ezt nem is tudtam amit mondtál ha szal becrackelem és a gyári cd serial-javal rakom fel akkor az úgy fog viselkedni mint egy rendes eredeti game ha daemon toolsról futtatom? Nem leszs olyan h nem enged be szerokra meg nem enged pl szokásos szerót nyitni? Vagy nemtom de nagyon köszi a segítséget!
2010. jún. 3. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nem a lemeznek van baja, hanem az olvasónak?
2010. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne crackeld be. ha csak a crackelt exe van meg hozzá, akkor a CD-dről próbáld leszedni az eredeti nem tört exe-t
2010. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annak semmi értelme ugyanis úgy nem fog elindulni még véletlenülk sem. Nem, nem lehet az olvasónak baja mert minden mást hibátlanul visz tuti a cd a hibás mert már össze vissza van karcolódva és a belső korong be is van repedezve + több mint egy évet multiztam vele hibátlanul de mondom minden mást visz normálisan. 100% hogy a cd a hiba:( nem tudtok vmi megoldást hogy csináljak tört szerot vagy mi erre a megoldás? ( ne azt hogy vedd meg még1x pls)
2010. jún. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!