Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nokia Lumia 530 win8.1-es...

PinkertonT kérdése:

Nokia Lumia 530 win8.1-es telefont miért nem ismeri fel a Windows 7?

Figyelt kérdés

Rácsatlakoztatás után ha elfogadom a telefonon az adatátvitelt akkor beadja a Windiws-ba a programot amin keresztül lehet fájlokat átvinni a telefonra. De eszközkezelőben felkiáltó jel van mellette. Regisztrálni akartam, de így nem engedi. Probáltam más portot, kábelt, kiszedni a memo kártyát(hallottam olyat akinek ezzel volt a problémája). Sehogy se akarja felismerni. Töltöttem le tobb féle drivert is, de egyik se jó.

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 23. 11:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sajnos a WP 8-as telódat csak Windows 8-ról (és 8.1-ről) tudod használni, talán még a 10 szóba jöhet, bár arra nem vennék mérget. Ugyanígy a WP 7 is csak win 7-tel kompatibilis. Bár én inkább vennék egy Androidos telefont, mint hogy Windows 8.1-et használjak, de annak feltelepítése is megoldás lehet számodra.
2017. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
De hát miért programmal akarod? Nem is értem, milyen programot dob fel. Meg milyen adatátvitelt fogadsz el? Durván 4-5 éve van meg a 620-am és semmi ilyen nem volt. USB kábel bedug, gép drivert telepít, és simán ott lesz, mint a többi eszköz a Saját gépben. Közvetlenül tudsz másolni rá. Azt tudnám mondani, hogy az töröld a drivert a gépről, ami mellett a felkiáltójel van. Biztos, ami indíts újra, talán felesleges, de a telefonon is csinálj egy kikapcs-bekapcsot. Csatlakoztasd fel, és elvileg mennie kell. Zune csak a 7-esekhez volt jó. Nokia Suite-tal meg már csak nem próbálkozol, ugye?
2017. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Első! Nekem is Windows 7-em van, mégis kezeli a Lumiámat. Droid meg akkor jó, ha appok kellenek. Szerintem, ha átlag felhasználó, aki nem akar mindent rápakolni, és legújabb cuccokat, akkor jó a WP is.
2017. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Még egy, én ha elsődleges rendszer lenne a Windows a gépemen, tuti frissítenék Windows 10-re. Végigpróbáltam 7, 8, 8.1, 10, nekem mind kezelte a telefont.
2017. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Előszőr is, van androidos telom, a Lumia csak másodlagos.

Igen, nekem is beadja, ha rádugom gépre. Nálam ez úgy van beállítva, hogy rákérdez, "Bekapcsolja az USB-s adatkapcsolatot?". Ha igenre megyek akkor adja be gépen a kis progiját. Eddig megvan. De maga az WP registration 8.1 nem ismeri fel egy szolgáltatásra hivatkozva, ami Elvileg nem fut. De fut, azt is ujra inditottam. Ezért néztem meg az eszközkezelőt, ahol nem ismeri fel a telefont. Így erre gyanakodtam valami USB driver hiányára, és ezert telepitgettem.

2017. dec. 23. 19:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Nokia Suite-tel is próbálkoztam, hátha, hátha, de az annyit írt mikor kereste az eszközt, hogy NOKIA DEVICE, de nem volt támogatott, így ez is használhatatlan. De ebből nem lesz így regisztrálás.. :D majd megpróbálom másik gépen.
2017. dec. 23. 19:43
 7/11 anonim válasza:
Nokia Suite csak a Symbian-t futtató telefonokhoz jó. A kutya szerintem ott van elhantolva, hogy a géped szerint ehhez program kell. Úgy kéne látnod, ahogy egy pendrive-ot. Látatlanban sajnos ennyit tudok, meg hogy nálam minden rendszer alatt így megy. Egyedül a Linux alatt volt nyűgösebb, de már ott is megy.
2017. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én nem értem, mit szeretnél regisztrálni. Semmilyen program nem kell. Normális esetben erre a bekapcsolja-e az adatkapcsolatot dologra sem kellene, hogy szükség legyen.
2017. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nah szóval. Ha Wp-re akarsz tenni külső alkalmazást, akkor maximum 3-at lehet, ha regisztrálod a telefon a "Windows Phone Registration 8.1 tool"-al. Ehez kellene hogy felismerje.

Felnyomtam másik gépre win 8.1-et ott is ez a probléma.

Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 25. 02:19
 10/11 A kérdező kommentje:

Nyilván kell valami illesztő program. Teljesen én se értem hogy mi van. De a Win 8.1 az illesztő hibát ír.

Kedves 8.

Igen normál esetben nincs Adatkapcsolat elfogadására szükség. De ha bemész a beállításokba->USB, és itt be lehet pipálni hogy kérdezzen rá. Feljön a kérdés, hogy miért? Azért, ha csak tölteni akarom akkor ne adja be a programját az asztalon. Ilyen egyszerű.

2017. dec. 25. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!