Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Defender régebbi...

Windows Defender régebbi felulete amit megtalálok a helyi lemez c - program files-Windows defender mappa és ott MSASCui ikon és rákattiontok azt feluletett meg fog szuni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy megszűnik, de nekem sokkal jobban bejön mint a új felület. Az igazi katyvasz.
2017. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre mindkettő fájlja ott van a Program Files mappában, szerintem nem fog megszűnni. Én is a régi felületet használom, mert az sokkal értelmesebben mutatja a dolgokat:

https://www.youtube.com/watch?v=5aOEkOySd1Q

2017. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valahol olvastam hogy meg fog szuni
2017. dec. 23. 20:21
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem az uj felulet is elég jo csak meg kell szokni
2017. dec. 23. 21:05
 5/6 AntZ ***** válasza:
Az új w10-ben már nincs az, amit a mellékelt videóban bemutatnak.
2017. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyéves, külön rátelepitett van, (nem W7, 8, vagy 8.1-ről frissitett), azóta több frissitést kapott a W10, utóljára nov. végén, igy most mindenkinek az 1709-es verzionak kell lenni. Ezen pedig rajta van mindkettő Defender lehetőség. De kinek melyik tetszik, azt használja, mind a kettő jó. Hogy ha ma ujat vásárolok, akkor lehet, csak az egyik van rajta. DE ha neked csak az egyik van rajta, akkor hiszem el, ha csinálsz róla egy képernyőfotot és elküldöd. Mondjuk egy ilyet:

[link]

2017. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!