Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számologép parancsikont hogy...

Számologép parancsikont hogy kell vin 10 ben kitenni asztalra?

Figyelt kérdés
Ilyen trágya fos rendszert,a vin 8 ezerszer jobb,és rádusul egy kémkedő szar,még a leutott szovegeket is kuldi... Még jo h kivettem a pipát mert megtaláltam kutatva h mindent kuld persze csak élmény fejlesztés miatt..aha persze,öreganyám elhiszi,fejlesztés miatt kell nekik amiket irunk..Szerintem aki ilyet használ gépházban tiltsa le az informácio küldést,mert a leutott betuket is kuldi,mindent amit irsz nézel,hallgatsz,véletlen bukkantam rá...
2017. dec. 23. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mester, gondoltad volna, hogy nem kotelezo hasznalni? Torold le a pics@ba, akkor nem kemkedik.
2017. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Alapban nem kéne kémkedni az oprendszernek a felhasználo után a tudta nélkul,hány hulye lehet aki ezt használja es meg a messengere,adathordozoja fényképei is nyitott könyv...Miért akarnak ennyire belemászni a privát szféránkba? Nem oknélkül tukmáljak ezt a rendszert... A rendszer meg még szar is,de csak ezt lehet rátenni az uj gépekre mert a többi kék halál,vajon miért,ki van ez találva... Neem törlom,letiltottam. csak az átlag felhasználonak Mariskának és Jozsikénak fogalma nincs h még a leveleiben irt szovegeket is.és privát képekeit videoikat is elkuldi az oprendszere fejlesztes gyanánt... Ez ami duhito.
2017. dec. 24. 00:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A face, google ugyanugy, megis hasznalod
2017. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hominida ***** válasza:
Akkor most mit is szeretnél tőlünk, Kérdező? Mert a kirohanásoknak nem itt van a helye, itt kérdezni kell.
2017. dec. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számologép parancsikonját szeretném kivarázsolni az asztalra. :)
2017. dec. 24. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Megfogod és kidobod az asztalra
2017. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Start menü, számológép - rögzítés tálcán.


A leütött szövegeket nem küldi, te összekevered a Facebookkal. Na ott aztán minden megmozdulásod mentve van, arra panaszkodj...

2017. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tácára,asztalra akartam,a system 32 bol kelett kilkuldenem parancsikonnak,lol,gigalol,de keresni tovább tartott,mint kitenni..A tálcán legyen minden ikon persze,hajam eldobom ettol az otvar kezelhetetlen fos rendszertől,és még meg is figyelne. És lecserélni se lehet mert ugy csinálják. 8.1 et szoktam meg,miért nem ugy csinálják a gépet h ha veszek én választhassam a rendszeremet, nem nesze ezt kapod a pénzedért aztán kinlodj vele. És ez csak a parancsikon probléma,jéghegy csucsa... Xp volt a legjobb a 8.1 is jo volt,megszoktam. F..sznak kell ujitgatni bonyolitani mindent,szarrá frissiteni,élvezhetetlenné tenni..
2017. dec. 25. 00:13
 9/9 anonim ***** válasza:

A megfogod és kidobod az asztalra melyik részét nem értetted? vagy el sem olvastad?

Start-számológép csempe bal klikk nyomva tart-kihúz az asztal fölé-elenged.

2017. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!