Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most kaptam meg a The sims 4...

Most kaptam meg a The sims 4 nevű játékot de nem tudom telepíteni, miért?

Figyelt kérdés
Már az első lépésnél, mikor rányomok, hogy folytatás nem ad be semmit, tehát még csak a kódot sem tudom beírni. Origin fiókot már létrehoztam, online is vagyok, mégse indul el semmi??? :( :(

2017. dec. 24. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Origin kliensben van egy olyan menüpont hogy kód aktiválása. Ott megadod a játék sorozatszámát, és akkor nem kell lemezről telepíteni. Originen hozzáadja a könyvtáradhoz és onnan letölthető online.
2017. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most már csak angol nyelven van az origin, így egyelőre nem látom hol lehetne kódot aktiválni, de nem adom fel. Mert ha a game-nél ezek vannak add non origin game és reload game libary.
2017. dec. 24. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Szintén angol, de itt lépésenként mutatja.

[link]


"Redeem product code" kell neked.

2017. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval az eredeti The Sims4 cd-ről semmit nem csinál, nem értem akkor az mire való ha ugyanez az Origin-ben is megoldható. Az origin-be annyit találtam, hogy my game libary-Add a game-reedem - Product code- és itt beírhatnék kódot, : de nem merem mert ha mégsem fogadja el ezen a módon, akkor kidobok 10 ezer ft-ot, (ami a cd ill a kód ára volt) ,amit nagyon nem szeretnék, ugyanis akkor a kódot már nem tudom még-egyszer felhasználni ha egyszer elcseszem. Szóval egyelőre tanácstalan vagyok. :(
2017. dec. 24. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: Nem tudod elcseszni. Ha rosszul írod be a kódot, akárhányszor újra próbálkozhatsz, amíg el nem fogadja az Origin. Ha egyszer sikerült beaktiválni, onnan már az adott fiókhoz van kötve, és bármikor letöltheted vagy letörölheted.
2017. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát beírom a kódot es utána valahonnan le kell töltenem még a játékot?
2017. dec. 24. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Igen, az Origin kliensből. Az összes EA játékot onnan lehet letölteni, a Battlefieldtől a FIFA-ig. Aktiválod a kódot, megjelenik a Játékok könyvtárban a Sims 4, és a Letöltés gombra kattintva indulhat a telepítés.

Persze nem tudom, milyen sebességű neted van, de ha lemezről nem megy, akkor csak a digitális letöltés jöhet szóba.

2017. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De még akkor sem értem, hogy akkor mire való a cd, ha erről nem lehet letölteni?
2017. dec. 25. 00:18
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, mit jelent, tudnátok segíteni?

The game is not being installed. Please let Origin confuse you. It will say it’s downloading instead of copying/installing. See avoid Downloading for tips on how to check if your game is installing from DVD or not.


google fordítóval: A játék nincs telepítve. Kérjük, hagyja, hogy az Origin zavart. Azt fogja mondani, hogy letöltés helyett másolás / telepítés. Tekintse meg az üres letöltést tippeket, hogy ellenőrizze, hogy a játék telepítése DVD-ről vagy sem.


Innen van ez az info: [link]

2017. dec. 25. 09:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Párszor végig kellett tekernem az oldalt mire rájöttem mit akar a készítő közölni. Az a lényege, hogy te a DVD-ről induló telepítést választod, ami a 8-as pontnál átvált az Originről való telepítésre. Ha ezt el akarod kerülni, akkor az "avoid download" lépéseit kell követni. Ez pedig úgy néz ki hogy visszatekersz az oldal elejére, és az első rózsaszín szövegdoboz alatt 3 különböző leírás választható. Amelyik panelra kattintasz azt fogja mutatni:


1. First Installation - 2. Reinstall - 3. Avoid Downloading


Az 1. első esetben végigvezet a DVD-ről induló telepítéssel, ami az Originen való aktiválást választja és végül nem a lemezről telepít hanem online letölti. Ez teljesen jó neked.


2. újratelepítés

3. Originről való telepítés elkerülése, és csak DVD-ről telepítés. Erre igazából nincs szükséged. Mikor elértél az 1. leírás 8. pontjához (amit nem értettél és ide leírtad), akkor azt kéri hogy ugorj át erre a leírásra és ennek lépéseit kövesd. Ebben azt írja hogy ne legyen internetelérése a gépnek hogy csak lemezről települjön, de ennek azért nincs sok értelme mert úgyis netelérés és frissítés kell hogy jól működjön a játék.

2017. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!