Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox 360 melyik formatumot...

Xbox 360 melyik formatumot tamogatja?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet, hogy RGH-s az xboxom (360) es letoltottem egy jatekot, viszont annak nagy a merete, igy a FAT32 formatum a pendrive eseten nemjohet szoba (nagyobb, mint 4gb)... az exFAT formatumot tamogatja? Vagy hogyan tudom megoldani a jatek atmasolasat a konzolra? A valasozkat elore is koszonom.

2017. dec. 25. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

a fat32 is megteszi, csak a játék god formátumban legyen. god esetében data001, data002...datan fileok lesznek, melyek kb 150-200 mb méretűek, így maradhat a fat32.

ha iso-t kaptál le, akkor az iso2god lesz a barátod ;)


az xboxon belül pedig meg kell adnod az elérési útvonalat az fsd vagy aurora beállításain belül


ha elég nagy a belső hdd, akkor a pendriveról inkább másold fel a content mappába a cuccokat, mert a sata sebessége nagyobb, mint az usb, sőt, néhány játék nekem pl nem indult se pendriveról, se külső hddről (gta v, battlefield hardline, etc.)

2017. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, a gyors es segito valaszt! Ment a zold mancs :D
2017. dec. 25. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!