Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ismeri fel a . Rar...

Miért nem ismeri fel a . Rar fájlt?

Figyelt kérdés
Le akartam szedni egy .rar fájlt(a sztori szempontjából nem lényeges, hogy mi). Amikor lejött, megnyitottam, de helyette ezt dobta ki: The archive is either in unknown format or damaged. tudom, hogy ez mit jelent, de megpróbáltam máshonnan letölteni nem ugyan ezt, de azok sem akarták az igazságot. Ez kicsit fura! A méretük kicsit nagy(kb.102MB) egy rar fájlhoz képest. Lehet, hogy ez a gond? Vagy más?

2017. dec. 27. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs meghatározva hogy mekkora lehet egy .rar fájl, a 100 mega is teljesen normális, a 10 giga is.


Vagy letöltés közben szakad meg valami és mégsem ér le a teljes tartalom, vagy hibásan van csomagolva és maga a megosztott tartalom nem fog működni.


Ennyiből nem derül ki. Ha valamilyen illegális dologról van szó, akár szándékosan is lehet rossz, mert nem az a célja a megosztónak hogy te megkapd az állított dolgot, hanem hogy kattintást generálj, esetleg még valami mást töltsd le és indíts el amivel árthatnak neked. Gondolom nem véletlenül nem árultad el, ha hack, crack, feltörés, jelszólopás vagy bármi hasonló a téma.

2017. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod(már máskor is bannoltak). Ha érdekel, játékfrissítésről van szó. De eddig minden verziónál sikerült.
2017. dec. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!