Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Win 10-s PC-én...

Hogyan tudom a Win 10-s PC-én használni a Messengert FB nélkül?

Figyelt kérdés

Több lehetőséget is találtam a Google-ban, de egyik sem valóság. Több helyen ígérik, hogy ha letöltöm a Messengert a gépemre, FB nélklis tudom használni. De ez nem igaz. lehet, hogy mobilon működik így, de a laptopon nem. Letöltöttem, próbáltam belépni, de kérte a FB fiók jelszót.Ha arra kattintottam, hogy nincs FB fiókom, akkor feljött egy oldal, hogy regisztráljak.

Szóval a laptopon szeretném használni azt a Messengert , ami a FB levelezésnél is van, de a laptopon FB nélkül

szeretném csak a Messengert használni egy email címmel vagy telefonszám megadásával.

Tudtok segíteni??



2017. dec. 28. 15:39
 1/3 T/Z ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]


Mindazonáltal nem értem a problémádat.

Leszedtél egyet, felraktad, és kérte, h lépjél be, de te arra kattintottál, h nincs Face fiókod.. mégis mit vártál? Még szép, h átdobott egy regisztrációs oldalra. Fészbúk reg nélkül hogyan lehetne használni a Messengert?


Tessék szépen megadni a belépéshez szükséges adatokat, és utána működik a Messenger.

2017. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OLvastad a levelem?? LÉTEZIK Messenger FB nélkül, de technikailag nem működik nálam. Tönn esetben is olvasható a neten, hogy van ilyen. Segítséget kértem, hogy hohyan érjem ezt el. Az nem megoldás,és nem segítség, hogy használjam a FB-t.
2017. dec. 29. 01:01
 3/3 T/Z ***** válasza:

Én nem írtam azt, h használd a fészbúkot.

A fészbúkba a böngészőn keresztül kell belépni, ilyet egy szóval se írtam, h csinálnod kellene.


Letöltöd a Messenger programot, belépsz, és kész.


Miért kellene ehhez a fészbúk?

2017. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!