Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell sony vegasban full...

Hogy kell sony vegasban full HD videót csinálni youtub-ra? (lent! )

Figyelt kérdés

youtub-ra szeretnék vidókat csinálni full HD, vagy HD minőségben.

Maga a videó anyaga csak képekből és hang fájlokból álna.


Az első kérdésem hogy a google-röl leszedett képek mérete mekkora legyen (hányszor hány pixeles?) hogy azt a youtube teljes szélességben játsza le.


2.kérdés hogy mikor sony vegasban egy új munkalapot nyitok a template-nél mijen méretet adjak meg?


3.kérdés hogy mikor már a kész videót töltöm fel, a youtub-on belül kell e valamien beállítást csinálni?



2017. dec. 29. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy neked még magas a Sony Vegas, egy szerényebbel is elérheted célodat. No de:

1.kérdés: 1920x1080pixel

2.kérdés: 1920x1080

3.kérdés: Videora nem kell, csak a láthatóságra: Privát, Nem listázott, vagy Nyilvános

2017. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen az volt az első hogy hogy a propertiest 1920*1080-ra állítottam (ha egészen pontos akarok lenni akkor:HD 1080-50i (1920x1080; 25,000 fps), és 1920*1080-as képet szedtem le.

De sajnos így nem jó miután feltöltöm youtub-ra...

Ezért is vagyok tanácstalan amiért nem jó... :(


egyrészt ezzel a beállítással a youtubon van körülötte egy fekete keret, másrészt a hd nézési opció sem jön ki.


Valaki?

2017. dec. 29. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

No mégegy nekifutás: Ha 1920x1080-ra állitottad be (vagy 1280x720-ra), akkor az 16:9-es képaránynak felel meg és akkor annak ki kell töltenie a YouTube 16:9-es ablakát.(Ellenőrzése: nagyobb pixel osztva kisebbel mindig 1,77 legyen, akkor az biztos 16:9 lesz!) Ami ettől eltér és olyat töltesz fel, akkor a YouTube ablak szélein, tetején fekete csikok lesznek. Tehát Te nem jól állitottad be, hiába irod azt. Valamit elrontasz a Sony Vegasban, de irtam korábban, neked ez még magas, használj egyszerűbb videoszerkesztőt)

Itt a Példákra is kattintsál:

[link]

2017. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!