Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dupla aktív ablak létrehozás?

Tigerk kérdése:

Dupla aktív ablak létrehozás?

Figyelt kérdés
Két monitor van a gépemhez és egy játékban sokat kéne farmolni amit úgymond automatizálni lehet egy billentyű makró programmal (egeret nem is használja) ez így tök jól működik, de a géppel addig nem lehet mást csinálni. Tehát a kérdés a következő :Hogy lehetne azt megoldani hogy a játék illetve a billentyű makró az egyik monitoron fusson míg én a másikon tudjak internetezni/filmezni mintha kvázi mind2 monitor külön géphez lenne és ezek között néha váltani is lehessen?

2017. dec. 31. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Virtuális gépen legyen a játék. A Windows nem tud ilyet alapból.


Vagy ha tudsz, programozol egy saját botot a játékhoz ami annak a processnak adja közvetlenül az inputot, nem pedig éppen aktívnak. Ez gondolom felejtős, de ezen a vonalon továbbmenve, milyen makro programról van szó? Nem tud ilyet alapból?

2017. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tinytask virtuális gépre gondoltam de elég nagy gepigenyu játék a gta 5 azért nem erőltettem eddig. A progi meg Tinytask
2017. dec. 31. 13:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Hopsz a makró program neve tinytask csak 2szer írtam véletlenül
2017. dec. 31. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!